Bonusy bukmacherskie bez depozytu - czy istnieją? Gdzie szukać i jak korzystać z popularnych freebetów?

Promocje bukmacherskie bez depozytu - freebety.

gra bez depozytu

Darmowe zakłady bez depozytu? Który gracz nie chciałby otrzymywać takich bonusów? W rankingu popularności wśród promocji bukmacherskich na pewno freebety znajdują się w czołówce. Przedstawiamy wszystko co trzeba wiedzieć o freebetach.

Bukmacherzy wplatają do swych ofert tak zwane "bonusy bez depozytu", co oznacza, że gracz może rozpocząć zawieranie zakładów jeszcze bez dokonywania pierwszej wpłaty. Dla graczy jest to ciekawy poligon doświadczalny pozwalający na poznanie od środka zasad funkcjonujących w świecie zakładów bukmacherskich, a także stosunkowo bezbolesne popełnianie błędów i wyciąganie pierwszych wniosków.


Co to jest freebet?

O ile darmowy zakład jest obiektem pożądania dla graczy, o tyle dla bukmacherów jest pewnego rodzaju zagrożeniem. Dlatego freebety nie są czymś spotykanym na co dzień, ani nie osiągają wysokich kwot. W zależności od tego, z jakim bukmacherem mamy do czynienia, freebet może znaleźć się na koncie depozytowym i może być możliwy do wypłacenia już po jednorazowym obrocie, lub trafić na konto bonusowe i wymagać wielokrotnego obrotu.


Freebet w ofercie powitalnej

Freebet najczęściej jest spotykany jako element bonusu powitalnego. U różnych bukmacherów przybiera różne postacie. Niektórzy oferują freebet już za samą szybką rejestrację i założenie konta tymczasowego, a zatem grać można bez depozytu, a nawet bez weryfikacji konta. Oczywiście wypłata środków w razie ewentualnej wygranej już takiej weryfikacji wymaga. Inni przyznają darmowy zakład dopiero po spełnieniu szeregu warunków, czyli na przykład postawieniu zakładu o określonej stawce. Jak już wspomnieliśmy, bukmacherzy nie oferują szczególnie wysokich sum freebetu. Ich wartości wahać się mogą od kliku, kilkunastu do 20 - 30 złotych. Często wyrażenie chęci otrzymania takiego bonusu jest wymagane już przy rejestracji. Warto mieć to na uwadze i uważnie przechodzić procedurę rejestracyjną.


Kod promocyjny - freebet

Freebet można też uzyskać za pomocą specjalnego kodu promocyjnego, który z łatwością znaleźć można w sieci na stronach współpracujących z bukmacherami. Kod taki wpisujemy w stosowną rubrykę podczas rejestracji. Należy jednak mieć na uwadze, że kody mają określoną datę ważności, dlatego ważne jest upewnienie się, że wpisujemy ten aktualny.


Wymień punkty na freebet

Wielu bukmacherów prowadzi programy lojalnościowe, w których gracze zbierają punkty za swoją aktywność. Zebrane punkty mogą być wymieniane na liczne nagrody i bonusy, a jednym z nich są freebety. Ponadto niektóre firmy, po rejestracji konta, zamiast zasilania go środkami umożliwiającymi zawarcie darmowego zakładu, przyznają punkty, które gracz może wymienić na darmowy zakład.


Freebet w aplikacji mobilnej

Są również tacy bukmacherzy, którzy oferują freebety swoim nowym klientom wyłącznie w aplikacji mobilnej. Jest to dobry sposób na zdynamizowanie zawierania zakładów przy pomocy "apki". Podobnie jak w przypadku klasycznych zakładów online, wszystkie szczegóły promocji znajdują się w regulaminach.


Darmowy zakład dla posiadacza karentu?

Jako że firmy bukmacherskie aktywnie współpracują z organizacjami i klubami sportowymi, ich kibice mogą liczyć na pewne udogodnienia i przywileje związane z zawieraniem zakładów wzajemnych. Niektóre firmy decydują się choćby na oferowanie powiększonych freebetów dla tych kibiców drużyn partnerskich, którzy wykupili karnety na sezon, bądź rundę. Jest to ciekawy sposób na budowanie relacji z klientem - kibicem.